Dotacje OZE dla mieszkańców Gminy Czernichów

Gmina Czernichów (wojewódźtwo śląskie) wspólnie gminami Łękawica, Świnna oraz Ślemień przystąpiły do konkursu opracowanego przez organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020: "Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.1 Odnawialne źródła energii, Poddziałanie 4.1.3 Odnawialne źródła energii". Cała inicjatywa jest fundamentalnym działaniem w zakresie działań klastra energii "Żywiecka Energia Przyszłości".

Jaki jest cel projektu OZE w gminie Czernichów?

Celem projektu jest pozyskanie funduszy na zakup i montaż instalacji odnawialnych źródeł energii.

Jaki jest cel projektu OZE w gminie Czernichów?

W związku z tym organizowane jest spotkanie informacyjne dla zainteresowanych mieszkańców gminy. Spotkanie odbędzie się 22 lutego o godzinie 18.30 w Międzybrodziu Bialskim. Jednocześnie informujemy, iż 22 lutego 2018 r. o godz. 18:30 planowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami. Spotkanie odbędzie się w REMIZIE OSP w Międzybrodziu Bialskim. Zachęcamy do śledzenia strony i zapraszamy do udziału w projekcie.

Więcej informacji na stronie www gminy Czernichów.

Dotacje OZE dla mieszkańców Gminy Czernichów
Kategoria wpisu:Wydarzenia
Tagi:

Podziel się informacjami z innymi:

coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.