Fotowoltaika z programu
Słoneczna Żywieczcyzna

Nasza sekcja pracownicza nie zmniejsza prędkości. Tym razem fotorelacja dotyczy montażu fotowoltaiki, której właściciel skorzystał z Unijnego programu „Słoneczna Żywiecczyzna”. Wszystkie powierzone prace zostały wykonane profesjonalnie, solidnie w wyznaczonym terminie.

Fotowoltaika z programu Słoneczna Żywieczcyzna

Co zrobiliśmy?

Przeprowadziliśmy właściwy montaż modułów fotowoltaicznych. Głównym celem inwestowania w OZE jest oszczędność i ograniczenie rachunków za prąd do minimum. Odpowiedni dobór położenia instalacjii i nasłonecznie oddziaływują na jej wydajność. Zaufaj specjalistom z długoletnim stażem. Czy ktoś zna odpowiedź na pytanie: jakiej firmy są przedstawione na zdjęciu panele? Zachęcamy do zabawy:)

Wpływ pogody na termin realizacji:

Korzystając z okazji chcielibyśmy zwrócić uwagę na istotny element wpływający na wykonywanie naszych usług terminowo. Oczywiście dotyczy to jedynie instalacji fotowoltaicznych/solarnych wykonywanych na zewnątrz. W przypadku złych warunków atmosferycznych jesteśmy zmuszeni zmienić termin montażu na inny. W przypadku obfitego opadu deszczu montaż jest zdecydowanie utrudniony. Dbając z kolei o dobro naszych pracowników, również w przypadku zbyt dużego słońca, staramy się ograniczyć czas pracy ekip. Prosimy o zrozumienie, kiedy w Państwa przypadku wyniknie taka sytuacja.

Kategoria wpisu:Nasze realizacje
Tagi: #ekologia #dotacje #energiasłoneczna #rzetelnafirma #panelefotowoltaiczne

Podziel się informacjami z innymi:

coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.