fotowoltaika Żywiec
881 253 228
792 393 191
Buderus

Fotowoltaika z programu
Słoneczna Żywieczcyzna

Kreska

Nasza sekcja pracownicza nie zmniejsza prędkości. Tym razem fotorelacja dotyczy montażu fotowoltaiki, której właściciel skorzystał z Unijnego programu „Słoneczna Żywiecczyzna”. Wszystkie powierzone prace zostały wykonane profesjonalnie, solidnie w wyznaczonym terminie.

Fotowoltaika z programu Słoneczna Żywieczcyzna

Co zrobiliśmy?

Kreska

Przeprowadziliśmy właściwy montaż modułów fotowoltaicznych. Głównym celem inwestowania w OZE jest oszczędność i ograniczenie rachunków za prąd do minimum. Odpowiedni dobór położenia instalacjii i nasłonecznie oddziaływują na jej wydajność. Zaufaj specjalistom z długoletnim stażem. Czy ktoś zna odpowiedź na pytanie: jakiej firmy są przedstawione na zdjęciu panele? Zachęcamy do zabawy:)

Wpływ pogody na termin realizacji:

Kreska

Korzystając z okazji chcielibyśmy zwrócić uwagę na istotny element wpływający na wykonywanie naszych usług terminowo. Oczywiście dotyczy to jedynie instalacji fotowoltaicznych/solarnych wykonywanych na zewnątrz. W przypadku złych warunków atmosferycznych jesteśmy zmuszeni zmienić termin montażu na inny. W przypadku obfitego opadu deszczu montaż jest zdecydowanie utrudniony. Dbając z kolei o dobro naszych pracowników, również w przypadku zbyt dużego słońca, staramy się ograniczyć czas pracy ekip. Prosimy o zrozumienie, kiedy w Państwa przypadku wyniknie taka sytuacja.

Kategoria wpisu:Aktualność
Tagi: #ekologia #dotacje #energiasłoneczna #rzetelnafirma #panelefotowoltaiczne

Podziel się informacjami z innymi:

Kreska
Dodaj do ulubionych gwiazdka zolte tlo coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.