Montaż fotowoltaki
z programu „Słoneczna Żywiecczyzna”

Nasze usługi obejmuje kompleksową realizacje inwestycji począwszy od pozyskania finansowania, po projekt i generalne wykonawstwo. Wszystkie nasze projekty realizowane są według zamysłu i życzeń Klienta. W ramach działań służymy poradami i wskazówkami, którymi możemy podzielić się przez nabyte wieloletnie doświadczenie zespołu. Wysokie kompetencje pozwalają nam uruchomić nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe projekty instalacyjne. Każdy traktowany jest w indywidualny sposób.

Montaż fotowoltaki z programu Słoneczna Żywiecczyzna

A może moduły fotowoltaiczne Saronic?

Prezentujemy wykonany montaż instalacji fotowoltaicznej 10 kWp w gminie Rajcza, w miejscowości Rycerka Dolna. W zastosowano nowy, innowacyjny na rynku, typ ogniw firmy Saronic o nieprzeciętnie dużej mocy i powierzchni - panele o mocy 410 W. Cała inwestycja przebiega dzięki wykorzystaniu środków z programu Słoneczna Żywiecczyzna. Dzięki otrzymanemu grantowi może zwrócić się nam aż do 95% wartości inwestycji na panele fotowoltaiczne.

Polecamy pompy ciepła Buderus!

Ponadto w domu Klienta nasza ekipa zakłada pompę ciepła typu powietrze-woda marki Buderus. Urządzenie ma za zadanie dostarczać ciepło niezbędne do ogrzania wody użytkowej i domu (C.W.U. oraz C.O.). Dzięki zastosowaniu połączonej instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła wydatek na energię potrzebną do ogrzania oraz energię elektryczną zmniejsza się praktycznie do 0. Zastosowanie zestawu zmniejsza również emisję szkodliwych gazów do atmosfery, więc przyczynia się do ochrony środowiska.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych słonecznych dni!

Montaż paneli fotowoltaicznych Saronic- Rycerka Dolna
Montaż fotowoltaki o mocy 10 kWp w miejscowości Rycerka Dolna
Kategoria wpisu:Aktualność
Tagi: #czystepowietrze #dotacje #ekologia #pradzeslonca #slonecznazywiecczyzna #montazfotowoltaiki #pompaciepla #buderus

Podziel się informacjami z innymi:

coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.