Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne - Bystra

Inwestycja w obydwa źródła odnawialnej energii sprawi, że nie tylko przyczynimy się do zmniejszenia szkodliwego wpływu na środowisko, ale także zadbamy o nasze finanse w sposób długoterminowy. Podwyżki cen prądu - a te, obserwując obecną sytuację na rynku - będą zdarzały się coraz częściej. Dzięki posiadaniu własnego źródła energii oraz współdziałającej z nim pompy ciepła, uniezależnimy domowe wydatki od rosnących cen. Koszty eksploatacji domu z pompą ciepła i instalacją fotowoltaiczną mogą spaść nawet do zera. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne - Bystra

Pompa ciepła Logatherm WLW196i AR

Na załączonych obrazkach nasza realizacja pompa ciepła Buderus. Najlepszym rozwiązaniem dla naszego Klienta, a zarazem polecaną przez nas pompą ciepła powietrze-woda jest Logatherm WLW196i AR. To najwyższej klasy urządzenie charakteryzuje się bezkonkurencyjnie nowoczesnym design. Moduł wewnętrzny i zewnętrzny tworzy za pomocą kabli instalacji wodnej w pełni funkcjonalne urządzenir. Pompa Logatherm WLW196i AR wyróżnia się szybką instalacją oraz znakomitym dostępem do obu modułów.

pompy ciepła Bystra
pompy ciepła Bystra
pompy ciepła Bystra

Nasze ekipy nie zwalniają tempa. Jednak chcąc sprostać najbardziej wymagającym Klientom poszukujemy pracowników. Osoby zainteresowane wyszkoleniem w zakresie montażu modułów fotowoltaicznych prosimy o kontakt. Dołącz do profesjonalistów!

Kategoria wpisu:Aktualność
Tagi: #pompaciepla #innowacyjnerozwiazanie #nowetechnologie #wlasnaenergia #oszczednosc #odnawialnaenergia #zrodlaenergi #mojprad #buderus #bystra #slask

Podziel się informacjami z innymi:

coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.