Instal System 2020

Kreska

Zapraszamy na nasze stoisko na 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii "Instal-System 2020", które odbędą w Bielsku-Białej (w hali pod Dębowcem) w dniach 25-27 września 2020 roku. Równolegle będą się odbywać 57 Międzynarodowe Targi Budownictwa Strefa dobrych wnętrz "Jesień 2020".

22 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2020

Myśl przewodnia targów:

Kreska obejmuje zarówno efektywne urządzenia grzewcze i nowoczesne technologie zabezpieczające komfort cieplny, jak i systemy pozyskiwania energii odnawialnych ze słońca, wiatru, ziemi i wody na potrzeby mieszkalnictwa. Targi Instal System 2019- oferują przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży. Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii w Bielsku-Białej organizowane są od 20 lat na pograniczu polsko – czesko - słowackim.

Termin i miejsce:

Kreska Do odwiedzenia targów zapraszamy: • firmy wykonawcze, instalacyjne oraz dystrybutorów urządzeń OZE; • przedstawicieli samorządów terytorialnych (gmin, powiatów, województw); • przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych; • przedstawicieli firm działających w branży medycznej i hotelarskiej; • prywatnych i instytucjonalnych inwestorów; Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, jak: Strefa Dobrych Wnętrz – stoiska Strefy oznaczone będą specjalnym emblematem na opisie fryzowym. (więcej) Seminaria targowe – dla budujących lub planujących budowę, jak urządzić nowoczesne, komfortowe wnętrze. (więcej) Stanowiska doradcze udziałem - praktyków i ekspertów Strefa pokazów i porad wykończenia wnętrz - Przewidujemy udział ok. 130 producentów i dystrybutorów branży instalacyjnej i budowlanej, spodziewamy się gości polskich i zagranicznych: profesjonalistów związanych z branżą , a także inwestorów prywatnych i publicznych Informacje targowe:

Termin i miejsce:

Kreska

Targi odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26 w dniach 25 – 27 września 2020 r. Będą udostępnione do zwiedzania: piątek i sobota w godz. 10.00 – 18.00, natomiast w niedzielę od godz. 10.00 do 16.00. Powierzchnia wystawiennicza – 5 000 m2 w Hali i 1500 m2 na terenach zewnętrznych. Zapewniamy bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Wystawowej. Bilet wstępu jest w cenie 10 zł. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny. Należy się zgłosić w punktach kasowych. E-bilet - bezpłatne wejście na targi. Będzie dostępny od 4 września br. Należy go pobrać ze strony internetowej targów od dnia 4 września , wydrukować i okazać w punktach kasowych . Katalog Wystawców w cenie 5 zł do nabycia w punktach kasowych. Przewidujemy udział ok. 240 firm polskich i zagranicznych z szeroko pojętej branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, techniki grzewczej, instalacyjnej, oświetleniowej i zielonych energii.

Kategoria wpisu:Aktualność
Tagi: #targi #instal-system-2020 #22targi-technik-grzewczych #oszczednosc-energi #bielsko-biala

Podziel się informacjami z innymi:

Kreska
coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.