O firmie

Środki pozyskane dla naszych Klientów

128000000

Środków pozyskanych
dla naszych Klientów

Zadowolony Klient

957

Zadowolonych
Klientów

Lata doświadczenia

16

Lat
doświadczenia

kW mocy dostarczone dzięki nam

5038

KW mocy
dostarczanych dzięki nam

CzysteGrzanie.pl to firma zajmująca się montażem energooszczędnych systemów grzewczych. Naszą misją jest minimalizowanie kosztów zaopatrzenia budynku w energię cieplną i elektryczną poprzez wykorzystanie naturalnych zasobów energetycznych naszej planety. Wiatr, promieniowanie słoneczne, opady, pływy morskie, geotermia... to ogólnodostępne i nieograniczone źródła darmowej energii. My wiemy jak je wykorzystać w Twoim domu.

Odnawialne Źródła Energii
kW mocy dostarczone dzięki namDom bez rachunków? Wiemy jak to zrobić!

Kluczem do sukcesu jest odpowiedni system buforowania (magazynowania)
i dystrybucji (zużycia) darmowej energii.

Energię odnawialną możemy wykorzystać do:

  • ogrzewania budynku /pompy ciepła/
  • dogrzewania budynku /kolektory słoneczne/
  • przygotowania ciepłej wody użytkowej /kolektory słoneczne,
    pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne/
  • produkcji energii elektrycznej /ogniwa fotowoltaiczne/
  • klimatyzowania budynku /gruntowy wymiennik ciepła (GWC)/
  • ponownego wykorzystania wyprodukowanej
    energii /rekuperacja/

Mimo, że odnawialne źródła energii takie, jak woda, wiatr czy słońce, są dostępne do wykorzystania za darmo, do końca XX wieku wykorzystanie ich było znacznie droższe od spalania paliw kopalnych. Rozwój technologii i zwiększenie skali ich wykorzystania spowodowało jednak stopniowy spadek cen, co w połączeniu z systemem dopłat czyni je nie tylko dostępnymi, ale i opłacalnymi dla każdego z Nas.

Instalacje fotowoltaiczne

CzysteGrzanie.pl zajmuje się doborem, projektowaniem, montażem i serwisem instalacji elektrycznych i grzewczych. Pomagamy zdobyć dotacje na ekologiczne systemy grzewcze, uczymy mądrze kumulować i dystrybuować energię. Modernizujemy istniejące instalacje w celu zwiększenia ich efektywności, projektujemy również instalacje w nowych budynkach, by czynić je energooszczędnymi.

Nieustannie śledzimy działalność Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkich i Gminnych Wydziałów Ochrony Środowiska, w celu pozyskania dopłat do montażu ekologicznych systemów grzewczych dla Naszych klientów.

Fotowoltaika
Dlaczego CzysteGrzanie.pl?Dlaczego CzysteGrzanie.pl?

Zwracamy szczególną uwagę, że dofinansowanie do sektora Odnawialnych Źródeł Energii zdeterminowało wiele osób do założenia działalności gospodarczej operującej w tym zakresie. Niestety coraz rzadziej idzie to w parze z profesjonalizmem osób zajmujących się tego rodzaju tematyką.

Bezsprzecznie, jest to jednym z kluczowych aspektów w kwestii trwałości przedsięwzięcia jakim są instalacje fotowoltaicze. Prosimy pamiętać, że generują one wysoki poziom prądów udarowych, a błędy w wykonawstwie mogą mieć fatalne skutki prowadzące do uszkodzenia nie tylko elementów układu, ale w konsekwencji nawet Państwa domu.

Stąd też należy zwrócić uwagę, że wybór firmy instalatorskiej ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo Państwa rodziny.

Tylko pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego z poszczególnych etapów wykonywanego projektu, gwarantują maksymalizację uzysków systemu i jej sprawne działanie na długie lata.

Nasi wykwalifikowani inżynierowie z wieloletnim stażem, dokładają wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom Klientów - począwszy od doradztwa, przez szczegółowy projekt, do etapu pozyskania dofinansowania i finalnej instalacji. Fachowość i transparentność wykonywanych przez nas działań gwarantują udaną współpracę i sprawne przechodzenie przez kolejne etapy prowadzenia inwestycji.

Czystegrzanie.plMontaż fotowoltaiki

Krok 1

Konsulatacja
Konsultacja i audyt

Nasi doradcy pomagają w doborze właściwej mocy instalacji. Ustalamy jej lokalizację oraz dobieramy odpowiedni sprzęt.

Krok 2

Indywidualny projekt
Indywidualny projekt

Dział projektowy opracowuje indywidualny projekt elektrowni słonecznej, zapewniający maksymalną korzyść z inwestycji.

Krok 3

Montaż instalacji
Montaż instalacji

Nasze ekipy niezwłocznie przystępują do montażu. Każda instalacja jest wykonana ze szczególną starannością oraz dokładnością.

Krok 4

Własna elektrownia słoneczna
Własna elektrownia słoneczna

Inwestycja we własną elektrownię słoneczną to niezależność energetyczna, oszczędność pieniędzy oraz dbałość o środowisko.

Krok 5

Konsulatacja
Gwarancja i usługi serwisowe

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dzięki temu Klienci po zakończonej instalacji nie pozostają sami.

Drogi Kliencie, wybierz dobrze…
…wybierz CzysteGrzanie.pl

Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.

Opinie naszych Klientów