Chcesz Zmniejszyć Rachunki Za Prąd?

Za duże rachunki za prąd? Masz zamiar coś z tym zrobić? W pierwszej kolejności zapewne nakładasz ograniczenia na siebie i Twoją rodzinę. Pilnujesz, aby w każdym pomieszczeniu, gdzie już nikt nie przebywa światło było gaszone od razu po wyjściu. Kolejnym etapem jest odnalezienie największych "zjadaczy" prądu wśród urządzeń domowego zastosowania. Podpowiemy, że nie można się kierować stricte statystykami i opiniami sąsiadów, którzy u siebie takiego odnalaźli. Powodem są różnice w klasie energetycznej, jak i częstotliwość korzystania z danego sprzętu. Liderem najabrdziej wg. danych są lodówki i zamrażarki. Należy również zwrócić uwagę na oświetlenie i sprzęt AGD i RTV. Ograniczenia wpływają na jakość funkcjonowania każdego domownika. Mamy inne rozwiązanie dla Ciebie! Chciałbyś niezależnie produkować prąd na potrzeby ogrzania swoich czterech kątów?

Chcesz Zmniejszyć Rachunki Za Prąd?

Inwestycja w tani prąd w Gminie Radziechowy:

W pobliskiej nam Gminie Radziechowy-Wieprz (na żywiecczyźnie) założyliśmy 533 panele słoneczne, których łączna moc wyniosła 133 kilowaty! Celem tego przedsięwzięcia jest zaopatrywanie w prąd szkoły podstawowe w Radziechowach, jak również w pobliskiej Juszczynie.

W przypadku szkoły w Radziechowach moc instalacji równa się 32 kilowatom, a szkoła w Juszczynie osiąga moc 22 kW. Dodatkowo w całej gminie Radziechowy-Wieprz osiągnęliśmy niezależność energetyczną dla 21 prywatnych inwestorów. Udało się to dzięki modułom fotowoltaicznym o łącznej mocy niemalże 80 kilowatów. Całość realizacji zajęła nam tylko 30 dni roboczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o obniżeniu rachunków za prąd w swoim przedsiębiorstwie, w domu prywatnym lub jesteś rolnikiem poszukującym rozwiązań dla gospodarstwa? Nie potrafisz znaleźć najbardziej opłacalnej dla siebie formy dotacji OZE? Wpadaj śmiało do naszej firmy. Nasi doradcy Klienta wytłumaczą wszystko i pomogą w doborze najefektywniejszej drogi oszczędności. Skontaktuj się telefonicznie: +48 532 886 035 lub napisz e-maila: .

Kategoria wpisu:Blog
Tagi: #fotowoltaika #taniprad #wlasnaelektrownia #oszczedzanieenergii #montazfotowoltaiki #radziechowy

Podziel się informacjami z innymi:

coppy link Dodaj zakładkę Google bookmarks meesenger skipi
Chcesz płacić mniej za rachunki lub nie mieć ich wcale? Zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń
Pokażemy Ci drogę, którą trzeba iść, pomożemy zrobić pierwszy krok i dalej pójdziemy razem.